KURUMSAL

Stabil Güven

Atalet Yapı, Bilgi ve deneyimini Birikimi ile birleştirerek “Endüstriyel Çelik Yapı” sektöründe "Anahtar Teslimi Çözümler" üreten Konya Merkezli Anadolu’nun ileri gelen bir yapı üretim firmasıdır. İstihdam ettiği tecrübeli teknik eleman ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak, büyümesini sürdürmektedir.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Çelik yapıların “Proje – Üretim – Montaj” hizmetlerini bir bütün olarak sunan ve bütün faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen gösteren bir kurumdur.

Gelişime Açık Bir Kurumsal Yapı

Atalet Yapı ergonomik, güvenli, kaliteli ve hizmet sunmak için dünyada gelişen üretim bilgilerini ve tecrübelerini kendine entegre ederek her yeni yapıda daha da mükemmele yakın olabilme yeteneğini geliştirmek arzusundadır.

Ülke Üretimine Destek

Firmamız, üretime başladığı yıldan bu yana, birçok geniş açıklıklı endüstriyel yapılar, depolar, antrepolar, fabrika binaları, sanayi tesisleri, çok katlı çelik konutlar, inşa etmiş ve bu yapılar ile haklı bir gurur yaşamaktadır.

Atalet Yapı, bütün üretimini Konya OSB’de bulunan, 10.000 m² açık alan üzerine kurulu 3500 m² kapalı alandaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Atalet yapı teknolojik makine parkı ile, üretim yaparak bünyesindeki personeli sürekli eğiterek ve stabil güvenle üretimine ve ülke gelişimine katkıda bulunmaktır..

Vizyon

Ülke istihdamına katkıda bulunan, uluslararası standartlar ve gelişen teknolojiyi kullanarak, yurt içinde - yurt dışında projeler üretmek ve hayata geçirmektir.

Bu maksatla, nitelikli işgücü - teknik personel yetişmesi ve istihdamına katkı sağlamak, teknolojik gelişimi yakından takip ederek bu kültürün kuşaklar arası aktarımına imkan sağlamaktır.

Misyon

Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklılık esanına göre; kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hergeçen gün artan üretim potansiyeli konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Müşterilerine; kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.